Wiwent – O nas

Firma Wiwent Group powstała w 2002 roku i zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych w zakresie instalacji wentylacji, klimatyzacji, c.o., c.t., chłodu, wod-kan. oraz automatyki i systemów BMS.  W ramach swoich usług proponujemy Państwu pełną ofertę w zakresie projektowania i wykonania nowych instalacji, obsługi serwisowej oraz modernizacji lub wymiany wyeksploatowanych urządzeń. Od początku działalności kładziemy duży nacisk na jakość świadczonych usług i zadowolenie każdego klienta, do którego dyspozycji oddajemy wykwalifikowany zespół specjalistów. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu podczas licznych realizacji jako główny wykonawca, jak i podwykonawca firm z nami stale współpracujących, realizujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty. Wraz z pojawiającymi się nowymi wyzwaniami dynamicznie reagujemy na zmiany, sukcesywnie udoskonalając swój produkt, poprzez stałe podnoszenie kwalifikacji kadr, poszerzanie oferty o nowe technologie oraz profilowanie działalności firmy.

Mając na uwadze potrzeby naszych klientów w 2011 roku zostały wyodrębnione dwie spółki: Wiwent Ecomaster oraz Wiwent Serwis działające w ramach Wiwent Group. Krok ten pozwolił nam ukierunkować działania każdej z firm, co w konsekwencji pozwala sprostać rosnącej konkurencji i rozwojowi rynku. Firma Wiwent Sp. z o.o.(Ecomaster) pozostała jako firma projektowo-wykonawcza, zajmując się realizacją nowych inwestycji, natomiast firma Wiwent Serwis Sp. z o.o. przejęła obsługę, serwis i konserwację instalacji obiektowych.

Naszymi głównymi klientami są właściciele i zarządcy takich obiektów, jak: centra handlowe, budynki biurowe, budynki biurowo-usługowe, obiekty przemysłowe, budynki użyteczności publicznej.

Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski.

W celu zapoznania się naszą ofertą zapraszamy do zakładki „Oferta„.

Zobacz także

Utrzymanie
i przeglądy obiektów

Więcej

Remonty
urządzeń

Więcej

Szeroki wybór
klimatyzacji

Więcej

Realizacje
Wiwent

Więcej

Kontakt

Wiwent Serwis
ul. Ciupagi 1
03-016 Warszawa

tel.: 22 498 60 05 | 22 498 60 04
fax.: 22 811 08 76
e-mail: serwis@wiwent.pl